• Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos

Aerobic a zumba v přírodě

Našim klientům nabízíme i skvělou možnost zacvičit si aerobic a zumbu v přírodě. Jak aerobic, tak i zumba jsou skvělými nástroji k odreagování, relaxaci, ale i zábavě. Cvičení je vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé, muže a ženy. Své si zde najdou všichni.

Aerobic v přírodě

Historie aerobicu má své kořeny v Americe, ale nyní je již rozšířen po celém světě. Samotné cvičení trvá zhruba hodinu a věnuje se spíše zpevnění těla a posilování svalů. Cvičení začíná zahřátím a protažením, poté pokračuje samotným cvičením a na závěr posilovací cviky a protažení. Někdy se při cvičení používají i různé pomůcky, např. bedýnka na step. Díky tomu se více formují svaly na nohou. Dále se používají míče, činky, gumové pasy a jiné.

Zumba v přírodě

Zumba spojuje sport s tancem (latinskoamerickými rytmy). Užijete si při ní hodně zábavy, i když jste začátečník. Do ČR se dostala teprve nedávno, ale už teď je velice oblíbená. Lekce trvá, stejně jako aerobic, zhruba hodinu. Narozdíl od aerobicu jde o to, abyste se pobavili a po cvičení byli šťastnější. Nemusíte se bát, že se vám bude někdo na první lekci smát. Všichni cvičí kvůli zábavě a neřeší, zda děláte správné kroky a pohyby či ne. Nemusíte vůbec umět tancovat ani znát základní kroky aerobicu, či mít za sebou pár návštev fitka. Každá lekce začíná snadnými kroky, které se opakují a začíná se pomalu. Postupně se přídavají další taneční prvky a zrychluje se tempo. I když se vám třeba při první lekci bude zdát, že opravdu nestíháte tak nebojte, další lekce už pro vás bude hračkou a budete na cvičení lákat už i své známé.

Jak u aerobicu, tak i u zumby spalujete tuky a formujte postavu.

Tak neváhejte a přijeďte k nám pobavit se a zrelaxovat. Už se na vás moc těšíme.