• Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos

Wellness

Wellness – pojem, který jsme ještě před pár lety neznali. Čím to je, že se tak rychle zabydlel?

Původně toto slovo vzniklo z angličtiny a to spojením well-being a dalo by se třeba přeložit jako vyvážený tělesný i mentální stav každého z nás. Wellness je tedy opravdu pro každého. V každém městě najdete wellness studia a podobná zařízení. Jistě je příjemné je navštívit, ale pokud opravdu potřebujete a chcete načerpat sílu, odpočinout si a „vypnout“, jednorázová návštěva takového zařízení v místě Vašeho bydliště je jen velmi krátkodobě působícím lékem.

Wellness uprostřed přírody

A to vše jen hodinu cesty z Prahy, stejně tak z Plzně. Chráněná krajinná oblast Křivoklátska je ideálním místem pro aktivní odpočinek i lenošení. Objednejte se a užijte si u nás svoji dovolenou.

Wellness u nás

Rádi plavete? Potápíte se? V našem wellness centru, jehož využití máte zcela zdarma si můžete zaplavat ve vyhřívaném krytém bazénu se sladkou vodou nebo venkovním vyhřívaném bazénu s mořskou vodou. Pokud přijedete brzy, budete jedni z prvních návštěvníků. Naše wellness centrum jsme pro Vás otevřeli 1. března 2014. Projděte si naše zakryté vytápěné wellness centrum na našich fotografiích. Láká Vás bylinková koupel, příjemný bazén s příjemnými 27° nebo infrasauna? Nechte se rozmazlovat, vypněte a užívejte si vodní masáže nebo whirlpool. Naše nové wellness je odměnou pro naše věrné klienty a pozvánkou pro naše nové hosty, kterým jsme se rozhodli dále rozšířit už tak velikou nabídku možností sportovního vyžití právě u nás. Navštívit ho můžete kdykoliv v roce. Teplota v našem novém wellness centru pohybuje okolo 30°, teplota vody v bazénu 27° a ve whirlpoolu 34°.

Chtělo by se Vám po příjemném relaxu zase zpět do reality všedních dnů?

Přijeďte k nám. Přijeďte sami, s přáteli s rodinou. Využijte našich wellness služeb v rámco Vašeho sportovního soustředění nebo firemní akce.

Těšíme se na Vás.