• Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos

Kde se dobře vaří, tam se dobře daří

Víme to, a rozumíme tomu. Moc si přejeme, aby naši hosté byli maximálně spokojeni a aby pobyt u nás byl po všech stránkách příjemný. Pokud nenajdete v našich informacích právě tu, co hledáte, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Od dětských jídel až po specialitky mezinárodní kuchyně

Nejsme specialisté pouze na jídla jedné kuchyně, ale rádi nabízíme klasiku vedle osvědčených receptur mezinárodních kuchyní. Právě proto jsme se rozhodli vyjít vstříc všem našim návštěvníkům od méně náročných jedlíků až po velké fajnšmekry. A podle ohlasů se nám daří a dokážeme uspokojit nejeden mlsný jazýček.

Staročeská klasika nebo italské speciality?

Naše profesionální kuchyně se specializuje na tradiční staročeskou kuchyni se vším, co si pod tím představíte. Na co máte chuť? Nabídnout Vám také můžeme bohatý výběr italských jídel. Nezapomínáme ani na rybí pochoutky a speciality. Gurmánský zážitek dokážeme vykouzlit i pro strávníky vegetariány nebo pro hosty, kteří mají bezlepkovou dietu. Vy jste hosté, my kuchaři. Náš host, náš pán.

Jídlo v naší jídelně je podáváno 5x denně.

Do nového dne Vás nastartují naše bohaté snídaně formou bufetu.

Nezapomínáme ani na oblíbené grilování. Už to cítíte? Během pobytu probíhá grilování či opékání klobás na ohništi. Udit můžete také mlynářské klobásky. U nás si můžete opékat selátko nebo jakékoliv maso.

Samozřejmostí je zajištění pitného režimu po celý den.

Vaše grilování nemusí překazit ani déšť nebo vítr, příjemné venkovní posezení je zastřešené a pohodlně se zde posadí až 80 osob.

O příjemné společné večerní posezení se postará skvělý bar s reprodukovanou hudbou na přání. K dispozici je Vám také taneční parket.

Velmi vítaným zpestřením pobytů u nás je pro děti pořádaná diskotéka.

Nenechte si ujít zajímavé ceny, ceny pro pedagogický doprovod, nenechte si ujít báječné místo uprostřed přírody.