• Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos
  • Rekreace Čermák - Slider photos

Školy v přírodě

Každým rokem nabízíme naše rekreační středisko školám a mateřským školám méně či více vzdáleným. Vážíme si velkého zájmu a snažíme se i nadále naše služby zkvalitňovat.

Co očekávají pedagogové od místa, kam se vydají na školu v přírodě?

Jistě mezi priority výběru patří lokalita. Vzhledem k tomu, že školy v přírodě jsou většinou pro děti z velkých a menších měst, prioritou je příroda „na dosah“. A takové místo Vám nabízíme právě u nás, v našem rekreačním středisku Nad Starým mlýnem. Moderní ubytování s kapacitou až 138 lůžek v moderně vybavených pokojích. Samozřejmostí je stravování 5x denně a pitný režim po celý den. Pro Vaše žáky přizpůsobíme i jídelníček, vaříme vegetariánskou stravu a problém není ani bezlepková dieta. Praktické a velmi oblíbené jsou snídaně podávané formou bufetu.

Pomáháme Vám s organizací Vaší školy v přírodě.

Vzhledem k bohaté nabídce sportovního vyžití nemusíte přemýšlet, kam se s dětmi vydat. Nejen rozsáhlé travnaté plochy pro nejrůznější hry, ale také hřiště, prolejzačky, skluzavky a oblíbená trampolína jsou Vašim žákům plně k dispozici. V letním období oceníte báječný venkovní bazén s mořskou vodou a koupání si můžete užít také pří nepříznivém počasí v krytém vyhřívaném bazénu se sladkou vodou.

Pro výuku jsou Vám k dispozici dvě moderně vybavené učebny, každá s kapacitou pro 30 osob, kde nechybí tabule, televizor a dvd přehrávač.

V průběhu Vašeho pobytu rádi pro Vaše děti zorganizujeme diskotéku.

V případě zájmu Vám doporučíme zajímavá místa v okolí.

Bonus pro Vás

Objednáte-li si pobyt u nás pro 20 žáků školy - jeden pedagog a zdravotník má vše zdarma.

Objednáte-li si pobyt pro MŠ – na 10 dětí má také jeden pedagog a zdravotník vše zdarma.

Konečnou kalkulaci Vám upřesníme obratem po vzájemné dohodě. Využijte možnosti nezávazné online objednávky.

Vážíme si Vaší práce a věříme, že po náročném dni si rádi odpočinete. Přijměte tedy pozvání do našeho nově vybudovaného wellness centra. Zde se Vám jistě podaří si odpočinout a nabrat energii do dalšího dne Vaší školy nebo školky v přírodě.